S05E06 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Zakończenie historii

Wróg został pokonany, wszystko wraca do normalności. Ale co dalej zamierzają robić nasi bohaterowie?

MSM2 - S05E06 logo
► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 5, ODCINEK 6:

W Beacontown w końcu nastał błogi spokój. Mieszkańcy postanowili poprawić nieco architekturę swego miasta kasując wszechobecną lawę oraz uzdatniając wielką wieżę Admina by wkomponować ją w architekturę miasta.

Jesse siedział na jednym z balkonów obserwując krzątających się ludzi oraz prowadzone prace. Przyszedł do niego Ivor oświadczając, że kończy już z byciem Ninja Ivorem i postara się poprawić stosunki ze swoimi starymi przyjaciółmi z Drużyny Kamienia odwiedzając Magnusa, Gabriela oraz Sorena.

Nadszedł czas pożegnań i wszyscy udali się na plac przed bramą miejską. Stella rozmówiła się z Jessem, pytając co dalej zamierza z jej lamą Luną ponieważ widzi, że jej lama polubiła Jessego i czy zamierza ją w związku z tym zatrzymać. Ten odpowiedział, że to jest jednak jej lama i nie chce wkraczać w ich związek. Stella zapytała zatem Luny czy ta wybaczy jej poprzednie zachowanie względem niej i obiecała poprawę. Zdecydowała się popracować nad swoim “lepszym ja” rozpoczynając od pomocy mieszkańcom zniszczonego Champion City.

Olivia i Alex oczywiście zmierzali ku swoim miastom, którymi zarządzali. Petra zamierzała wyruszyć w kolejna wyprawę by nieco odetchnąć od mających ostatnio miejsce wydarzeń. Zaproponowała Jessemu wspólną podróż. Jesse wyznaczył Radara nowym burmistrzem Beacontow awansując go z poprzedniego stanowiska stażysty. Następnie udał się razem z Petrą by stawić czoła nowym wyzwaniom.

 

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):