S05E02 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Plan pokonania Admina

Przyjaciele zebrali się w Sklepiku Przygód Jacka  i Nurma by wspólnie uradzić w jaki sposób przedostać się do Strefy Terminali by móc użyć hasła i pozbawić mocy Admina.

Minecraft Story Mode 2 - S05E02

Minecraft Story Mode 2 – S05E02

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 5, ODCINEK 2:

 

Wykorzystując chwilową nieuwagę Admina grupa przyjaciół zabierając po drodze Axela i Oliwię przedostała się do Sklepu Przygód Jacka i Nurma. Jak się okazało prawie wszystkie przedmioty które Jack posiadał w sklepie zniknęły – co rzecz jasna doprowadziło go do depresji. Grupa zastanawiała się w jaki sposób mogą teraz przeciwdziałać Adminowi oraz co zrobić by dostać się do podniebnej siedziby Admina. W tym celu postanowili przeszukać sklepik czy sprawdzić czy być może coś przydatnego jeszcze się uchowało…

Niestety poszukiwania nie dały pozytywnego rezultatu aczkolwiek lama uparcie stała przy jakimś przełączniku. Jesse przełączył go i ich oczom ukazała się tajna skrytka o której właściciel sklepu najzupełniej zapomniał. Skrywała ona Skrzydła Elytry – niezwykle rzadki przedmiot pozwalający zakładającej je osobie na lot ślizgowy.

Po chwili usłyszeli dźwięk potrącanych butelek. Wszyscy zamarli w bezruchu spodziewając się najgorszego. Okazało się, iż sprawcą jest Nurm, któremu udało się uwolnić z Sunsune Instytute gdzie pozostał by Xara mogła opuścić więzienie. Wkrótce pojawił się także Ninja Ivor i jak się dowiedzieliśmy to dzięki jego pomocy Nurm mógł wraz z nim rozbroić niezwykle niebezpieczny system zabezpieczeń.

Jesse przedstawił zgromadzonym plan działania. Ponieważ Admin planował pokaz fajerwerków po swoim występie a miała tego dopilnować Stella, postanowił ją śledzić by dowiedzieć się gdzie trzymane są uniformy zespołu odpowiadającego za organizację pokazu. Mając na sobie mundury gildii fajerwerków będą mogli bez przeszkód wejść do magazynu i pobrać stamtąd fajerwerki. Zaopatrzony w nie Jesse ubrany w Skrzydła Elytry napędzany dzięki sile odrzutu fajerwerków wzleci w powietrze i wyląduje na górze, na placu podniebnego budynku Admina. Wykorzystując wiadro z wodą utworzy wodospad a Petra i Jack wpłyną nim na górę.

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):