S05E01 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Powrót do Beacontown + Zniszczenie Champion City

Grupa powróciła do Beacontown. Czy uda im się pokonać Admina?

MSM2 - S05E01 logo
► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 5, ODCINEK 1:

Grupa ocalałych którzy w ostatnim odcinku teleportowali się w pobliże Świątyni Drużyny Kamienia udała się podziemnym tunelem w kierunku Beacontown (z wyjątkiem mieszkańców Twierdzy Freda – ci pozostali na miejscu ponieważ wyprawa była wyjątkowo niebezpieczna). W dalszą podróż udali się Jesse, Petra, Jack, Binta i oczywiście lama o imieniu Luna.

 

Gdy przyjaciele dotarli do Beacontown ich oczom ukazał się zgoła nieoczekiwany widok – całe miasto było przebudowane. Wszędzie widniały strumienie  lawy oraz wypełnione nią sadzawki. Na miejscu obecne były także golemy – strażnicy których już wcześniej widzieliśmy w podziemnym Sunshine Institute.

 

Jack zaproponował by udać się do jego sklepiku i tam nieco się zaopatrzyć. W trakcie przejścia na miejsce wszyscy omal nie wpadli na Admina opuszczającego właśnie Sklepik Przygód Nurma i Jacka. Wraz z nim byli Olivia i Axel oraz Stella. Dwójka jego starych przyjaciół poddawała w wątpliwość dlaczego najbliższy festyn ma się kręcić wokół jego osoby i oni mają brać w tym udział. Jak oświadczyli, nie mają zamiaru brać w tym udziału i właśnie wracają do swoich miast. W tym momencie Jesse-Admin otworzył wrota do Beacontown. W oddali widniało Champion City. Przekazał przyjaciołom, by uważali na to co mówią i robią ponieważ mogą nie mieć do czego wracać – po czym w jednej chwili zniszczył całe miasto Stelli. Tej aż odebrało mowę z wrażenia i niezmiernie zdruzgotało. Cała grupa była bardzo wstrząśnięta tym co właśnie uczynił Admin.

 

Wykorzystując chwilę nieuwagi Admina Jesse zaczepił Axela oraz Oliwię odciągając ich na bok. Wszyscy podążyli do sklepiku Jacka by tam omówić zastaną sytuację.

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):