S03E06 = MINECRAFT STORY MODE 2 = Co znajduje się poniżej Bedrock?

Przyjaciele walczą z wielkim trójgłowym ghastem. Czy to jedyny problem z jakim będą musieli się zmierzyć?

MSM2 S03E06

 

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 3, ODCINEK 6:

 

W trakcie ucieczki siecią labiryntu przyjaciele zostali zapędzeni w ślepą uliczkę przez gromadę mobów. Wykorzystując podłoże Jesse wraz z Xarą zbudowali konstrukcję pozwalającą wejść na ścianę labiryntu. Niestety Xara uciekła zaś Jesse musiał stawić czoło wielkiemu trójgłowemu Ghastowi.

Nawiązało się starcie w trakcie którego Jesse musiał uciekać przed strzałami Ghasta starając się jednocześnie odbić jego pociski. Jakby tego było mało pojawiła się duża gromada pomniejszych ghastów. Jesse zauważył iż na głowie wielkiego ghasta widnieje odkryte miejsce tak więc postanowił go właśnie tam zaatakować. Rażony ghast wystrzelił serię pocisków który unicestwił wszystkie ghasty w okolicy.

Grupa usłyszała następnie wołanie o pomoc Xary. Część proponowała by zostawić ją samą sobie jednak Jesse odmówił, biegnąc jej z pomocą. Xara zaprowadziła ich następnie do przejścia, które miało ich zaprowadzić poniżej bedrock. Tu wywiązała się dyskusja ponieważ każdy wie, że poniżej Bedrock nic nie istnieje.

Nastąpił kolejny atak potworów, który przyśpieszy decyzję na temat tego czy próbować schodzić poniżej – Jesse i Xsara rozpoczęli rozbiórkę bloków zabezpieczających wejście zaś reszta zajęła się obroną przed nacierającymi mobami.

Finalnie wszyscy zeszli na schody prowadzące w dół. Co znajdą poniżej?

Następnie akcja przenosi nas do Beacontown gdzie widzimy Admina, który przybrał postać Jessego. Wysyła on zabójcę, który ma za zadanie odnaleźć i zlikwidować Jessego.

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):