S04E01 = MINECRAFT STORY MODE 2 = Poniżej bedrock – Miasto Xary + Spotkanie z wyrzutkami

Grupa w końcu dotarła poniżej linii bedrocka. Co kryje się w zapomnianym przez wszystkich miejscu?

MSM2-S04E01-medium

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 4, ODCINEK 1:

 

Jak się okazało, Xara mówiła prawdę. Pod bedrockiem naprawdę istniał inny świat. Pełen zniszczenia oraz złowrogiej atmosfery. Świat, który stworzyła i który został doszczętnie zniszczony przez Admina Romeo.

Pierwszym zadaniem naszej ekipy było dotarcie do miasta Xary. Najpierw jednak musieli zmagać się z wielkim, gigantycznym Endermanem, który gdy ich zauważył przystąpił do dekonstrukcji wieży. Na szczęście udało się im uciec.

Wkrótce dotarli także do miasta Xary. Miało obfitować we wszelkie udogodnienia lecz na miejscu zastali jedynie zgliszcza. Xara rozpaczała z powodu utraty swojego łóżka i całkowicie się poddała, utraciwszy ducha walki. Jesse wsparł ją na duchu i wspólnie ustalili, iż Xara odbuduje znajdujący się w mieście portal, który miał im umożliwić teleportację na powierzchnię. Zadaniem Jessego było zaś odnalezienie owego przedmiotu.

Jesse wraz z ekipą skorzystali z dostępnych torów i ruszyli wagonikami w kierunku wyznaczonego celu. Niestety radar nawiązał kontakt wzrokowy z jednym z endermanów, który zdemontował część torów wskutek czego kolejka wykoleiła się. Jesse oraz Jack spadli na brzeg klifu nie mogąc się wydostać na górę.

Na miejscu pojawiła się grupa wyrzutków, którzy w zamian za broń będącą w posiadaniu Jessego i Jacka obiecali wciągnąć ich na górę. Obaj przystali na to rozwiązanie. Zostali uratowani a grupa wyrzutków udała się dalej. W tym czasie dogoniła ich Petra z Radarem i wszyscy uciekli przed nadciągającymi potworami.


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):