S03E05 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Ucieczka z więzienia

Xsara została uwolniona a w zamian obiecała pomoc w wydostaniu się z labiryntu okalającego więzienie. Czy dotrzyma słowa?

MSM2 S03E05

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 3, ODCINEK 5:

Jesse wraz z Xsarą opuścili jej celę i dołączyli do reszty grupy gdzie przedstawił ją reszcie jednocześnie zasmucając Jacka informacją, iż Nurm poświęcając się musiał pozostać w celi zamiast niej.

Przyjaciele ruszyli dalej. W więzieniu wskutek zdymisjonowania Wardena (naczelnik) zapanował chaos – wszyscy biegali wokół chcąc go dorwać i zemścić się. Grupa udała się do zbrojowni by doposażyć się w jakiś oręż.

Po wyjściu na zewnątrz zauważyli Wardena. Ten dysponował dynamitem i by spełnić obietnicę daną Adminowi, iż nie dopuści do uwolnienia Więźnia X, zdecydował się za pomocą posiadanego dynamitu wysadzić by unicestwić Xarę. Ta widząc to zlikwidowała go używając łuku.

Nasi bohaterowie rzucili się w kierunku labiryntu poszukując drogi ucieczki na zewnątrz. I tu mała niespodzianka, okazało się, że jego układ się nieco zmienił, co zaskoczyło Xarę. W trakcie walki, przyciśnięci do murów przez nacierające potwory wykorzystując materiał podłoża zbudowali konstrukcję by wyjść na górę otaczających ich ścian. Tu jednak zdarzyła się niemiła niespodzianka – Xara opuściła Jessego uciekając. Jakby nie dość niespodzianek – pojawił się wielki ghast, który zauważył Jessego…

 

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):