S03E04 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Więzień X

Jesse dotarł do celi więziennej w której zastał Więźnia X. Czy ten zgodzi się pomóc mu uciec przez więzienny labirynt?

 

MSM2-S03E04-medium

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 3, ODCINEK 4:

 

Grupa porzucona przez Admina udała się w kierunku bloku więziennego w którym przetrzymywany był “Więzień X”. Jak się okazało nasi bohaterowie zostali oni rozdzieleni na dwa zespoły ponieważ weszli w pułapkę, która spuściła kraty dzieląc ich. Petra, Jack oraz Radar zostali wewnątrz korytarza zaś Jesse, Nurm oraz Luna udali się w dół pomieszczenia, skacząc pomiędzy kanałami wypełnionymi lawą.

Na dole znaleźli celę więzienną w której znajdował się przepełniający wszystkich grozą Więzień X. Okazała się nim być kobieta o imieniu Xara – mistrzyni ucieczek zapewne znająca bezpieczne przejście przez labirynt okalający więzienie. Zgodziła się ona pomóc Jessemu i reszcie.

Niestety zaistniał także problem nie do przeskoczenia. W celi Xsary znajdowało się także zabezpieczenie przez jej ucieczką – płytki naciskowe, które naciśnięte zapobiegały kontaktowi lawy oraz dynamitu znajdującego się nad nią. Ktoś musiał pozostać w celi by eksplozja nie nastąpiła. Jesse zdecydował się pozostawić na miejscu Nurma obiecując po niego wrócić gdy sytuacja zostanie opanowana. Wraz z lamą oraz Xarą opuścił celę w której pozostał nasz wioskowy przyjaciel.

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):