S03E01 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Ep.3 (1/6) = Ucieczka z więzienia

Jesse rzucony w nieznane miejsce przez Admina ląduje w dziwnym miejscu. Co czeka go dalej?MSM2 Ep.3 001 logo

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 3, ODCINEK 1:

Odcinek rozpoczyna się gdy Jesse spada na ziemię obok dziwnego urządzenia. Z niego wydobywa się polecenie by udał się wzdłuż pomarańczowej ścieżki inaczej zostanie poparzony lawą. Udając się powoli w tym kierunku napotyka na golema, który zaczyna go gonić. Jesse dobiega do końca gdzie napotyka Wardena, który przedstawia się jako zarządca Sunsine Institute. Jak wyjawia, nie mówimy tu o więzieniu a skazanych nazywa “gośćmi”.

Następnie zagląda do swej książki by sprawdzić kto jeszcze oczekuje na przyjęcie. Opis pasował do Jacka i rzeczywiście – za plecami Jesse usłyszał jego głos. Poprosił by zająć na chwilę przeciwników. Wtedy ten zeskoczył i wspólnie przewrócili oprawców po czym rzucili się do ucieczki.

Gdy tylko wybiegli z instytutu rzucili się do ucieczki w kierunku labiryntu, którym było okolone więzienie. Tu zdziwiło ich to, że zobaczyli na oczy po raz pierwszy stwory, których nie widzieli nigdy więcej. Dziwne połączenia creeperów, pająków czy też jakieś żelowe kwadraty. Uciekając korytarzami w końcu nadarzyła się okazja by wejść na górę murów wykorzystując zniszczenia po wybuchowych potworach. Ich oczom ukazał się bezmiar korytarzy labiryntu. Jednocześnie zostali ujęci przez golema.

Zostali doprowadzeni do Wardena a ten wyraził niezadowolenie z ich niedawnej ucieczki. Rozkazał zabrać Jacka do pokoju grzybowego a Jessego do swojego gabinetu.

 

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):