S02E04 = MINECRAFT STORY MODE 2 == Ep.2 (4/6) – potrzasku – kolejne zadania Admina

Nasza grupa wpadła w pułapkę Admina. Teraz nastał czas by się wydostać i poszukać zegara.

MSM2 S02E04

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


WPROWADZENIE:

Artykuł wprowadzający znajduje się tutaj: https://hakimodo.pl/2017/08/23/minecraft-story-mode-season-two-s02e01-pierwszy-odcinek-z-lektorem-wyladowal/


EPIZOD 2, ODCINEK 4:

Po przejażdżce wagonikami i przybyciu na miejsce pojawił się Admin, który zamknął naszych przyjaciół w podziemnej pułapce dając za zadanie ucieczkę z niego. Jesse i Jack pozostali w tym samym pomieszczeniu zaś Petra oraz Vos zostali przez Admina zamknięci w sąsiednich. Kluczem do rozwiązania problemu okazała się współpraca. Jesse użyczył Vosowi pochodni którą ten roztopił bryłę lodu – co spowodowało wysunięcie ze ściany skrzyni z surowcami. Petra skorzystawszy z dostarczonych jej przez Jessego materiałów wykończyła podłogę ze wzorem pajęczyny co także ujawniło skrzynię a w niej surowce które przekazała Jessemu. Ten z ich wykorzystaniem ukończył figurę pół-creepera pół-pająka co uwolniło przyjaciół.
Krótko po tym podłoga zaczęła się rozstępować i nasza grupa schroniła się na środkowym podeście. Z otworu w suficie zaczęły wychodzić pająki które spadły na dół i zaczęły atakować grupę. Okazało się, że przed nimi kolejna zagadka – drzwi umożliwiające ucieczkę z pomieszczenia były zamknięte i wydawało się, że by móc się wydostać trzeba rozszyfrować układ układanki na jednej ze ścian.
Z użyciem diamentów oraz oczu pająków znalezionych w znajdującej się nieopodal skrzyni Jesse ułożył wzór co otworzyło zamknięte dotąd drzwi. Niestety pająki dorwały Vos-a i zrzuciły go do strumienia płynącego w dole. Reszta grupy uciekła przed nimi ryglując za sobą drzwi.

 


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):