S01E05 = MINECRAFT STORY MODE – SEASON TWO == Wybór zbroi + wyprawa do podwodnej świątyni

Przyjaciele odnaleźli poszukiwacza przygód imieniem Jack i powrócili do Beacontown by Jesse mógł doposażyć się w zbroję i następnie mogli wyruszyć w poszukiwaniu podwodnej świątyni.

MSM2-Ep.1_005-medium

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two

► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


WPROWADZENIE:

Artykuł wprowadzający znajduje się tutaj: https://hakimodo.pl/2017/08/23/minecraft-story-mode-season-two-s02e01-pierwszy-odcinek-z-lektorem-wyladowal/


EPIZOD 1, ODCINEK 5:

Tym razem Jesse wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi, tj. podróżnikiem Jackiem oraz jego pomocnikiem Nurmem przybyli bo Beacontown gdzie nasz bohater wstąpił by założyć jedną ze swoich zbroi. Przy okazji zaprezentował im efektowny mechanizm ich przechowywania gdzie zbroje wyjeżdżają z podłogi na ukrytych stelażach. Wybór zbroi padł na starą i wysłużoną pamiątkę po zmarłej w poprzednich odcinkach Ellegaard – inkrustowaną Redstonem.
Następnie grupa udała się w miejsce, które nie miało wypełnienia na mapie świata – to, o którym Jack chciał definitywnie zapomnieć. Po przybyciu do punktu docelowego dzięki wyśmienitemu zmysłowi orientacji odnalazł skrzynię w której przechowywał hełmy do płetwonurkowania. Cała drużyna następnie zanurzyła się w wodnych odmętach i kierowani “wewnętrznym kompasem” Jacka udali się w kierunku podwodnej świątyni. Tu zostali zaatakowani przez podwodne ryby które kręciły się w okolicy. Ataku udało się uniknąć lecz przyciągnął on jednocześnie większą ilość przeciwników. Na szczęście Jesse korzystając z rękawicy która utkwiła na jego dłoni otworzył wejście do wnętrza świątyni i nasi przyjaciele skryli się w jej wnętrzu unikając ataku wrogów.

 

Kolejny odcinek pojawi się po uzbieraniu 100 kciuków.
(pojawi się także i bez uzbierania tej ilości – ale w moim „zwykłym” tempie bez forsowania prac w tym kierunku).

Jeśli chcesz pomóc w tłumaczeniu (co przyśpieszy prace), zobacz wpis tutaj: https://hakimodo.pl/2017/10/03/odcinki-do-msm2-czy-moga-pojawiac-sie-szybciej-tak-istnieje-taka-opcja/


YOUTUBE:


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):