R174 = GEOMETRIC SNIPER = Inna odsłona gry w ukryte obiekty

Jeden strzał, jedna szansa – czy udźwigniesz brzemię i sprostasz wyzwaniu?

 

RECENZJA YOUTUBE:


 

=== NIECO O GRZE ===


 

OCENA: POZYTYWNA = 5/10

Dosyć prosta (i krótka) choć jednocześnie przyjemna gra w której przejmujemy rolę snajpera. Jeden pocisk, jeden strzał, brak możliwości chybienia celu. Naszym zadaniem będzie lokalizacja i eliminacja celu danej misji. Znamy wygląd postaci i trzeba będzie wyłowić ją spośród gąszcza poruszających się ludzików i zlikwidować. Nie jest to zadanie proste ponieważ większość postaci jest w ciągłym ruchu i niekiedy różnią się jedynie małymi detalami.

Poszukiwanie celu daje pewną frajdę i jest zbliżone do gier w ukryte obiekty czy też przypomina zagadki pokroju dziecięcej serii “Gdzie jest Wally” gdzie podobnie jak i tu trzeba było wyłowić ukrytą postać spośród tego co dzieje się na ekranie. Dostępne mamy 12 misji oraz prócz tego jest jeszcze zestaw 8 plansz dodatkowych gdzie mamy standardowe zadanie lokalizacji poukrywanych tu i ówdzie przedmiotów.

Zarówno misje jak i zadania są lekko randomowe ponieważ przedmiot zwykle pojawia się ukryty w 2-3 lokalizacjach tak więc grę możemy przejść dosyć szybko ale patrząc na niską cenę – może być to ciekawa zabawa.

 


Screeny: