R164 = ROGUE LEGACY 2 = Recenzja przygód kolejnego następcy tronu

Zawarłeś pakt z siłami ciemności. Jeśli umrzesz, całe twoje bogactwo przejdzie w ręce twojego potomka. Czy to pozwoli zgłębić tajemnice zamku?

 

RECENZJA YOUTUBE:


 

=== NIECO O GRZE ===

Rogue Legacy 2 to sequel bardzo dobrze odebranej prze graczy gry zręcznościowej w którym eksplorujemy generowany losowo zamek oraz ulepszamy naszą postać. Tytuł autorstwa Cellar Door Games zawitał na Steam w dniu 18 sierpnia 2020 roku i praktycznie od razu zaskarbił sobie serca graczy zyskując 87% pozytywnych recenzji spośród 2400 oddanych głosów.

 


 

OCENA: POZYTYWNA = 8/10

Gra jest dosyć ciekawa jednak trzeba mieć świadomość, że jest to przede wszystkim zręcznościówka i niekiedy od gracza wymagane będą zdolności manualne i nieco refleksu. Generowany losowo układ zamku to zawsze wielka niewiadoma, którą będziemy odkrywać w trakcie naszej eskapady. Duża ilość zmiennych w postaci różnorodnych klas postaci oraz losowo dobieranych perków sprawia, że każda rozgrywka jest całkowicie odmienna od poprzedniej. Dodatkowo odblokowywane przez gracza zebranymi pieniędzmi drzewko umiejętności pozwala wzmacniać postać i tym samym pozwalać będzie na coraz śmielsze i dalsze wyprawy. Warto spróbować!

 

 


Screeny: