S04E03 = MINECRAFT STORY MODE 2 = Atak wojownika ninja

Drużyna podąża w kierunku właściwego domu Freda skrywającego tajemną broń. Zostali jednak zaatakowani przez tajemniczego wojownika ninja!

MSM2 - S04E03-medium

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/minecraft_story_mode_season_two
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/639170/Minecraft_Story_Mode__Season_Two/


EPIZOD 4, ODCINEK 3:

Przyjaciele podążają w kierunku poszukiwanego domku Freda w który miała kryć się tajemna broń przeciwko Adminowi Romeo. W trakcie podróży wszyscy zostają zaatakowani za pomocą mikstury spowolnienia i tylko Jessemu udaje się uniknąć ataku. Napastnik próbuje go zgładzić jednak Jesse sprytnie unika ataku. Ten jednak używa bomby dymnej pod osłoną której zachodzi go od tyłu i grozi podcięciem gardła za pomocą miecza.

Jesse pyta go zatem dlaczego ich śledzi a ten wyjawia, iż ma misję zlikwidować sobowtórów Jessego i by się upewnić, że ma do czynienia prosi o przekazanie informacji, którą może znać jedynie Jesse. Nasz bohater wykazując się właściwą sobie odwagą i uporem przekonuje atakującego, że jest prawdziwym Jesse. Wtedy też daje się przekonać i ujawnia swoje prawdziwe oblicze.

Tajemniczym wojownikiem ninja okazuje się być… Ivor! Przedstawia on naszej grupie co tak naprawdę zdarzyło się w Beacontown. Powrócił do niego Admin skrywający się pod postacią Jessego. Przedstawił wersję jakoby pokonał w trakcie walki prawdziwego Admina i zyskał dzięki temu jego moce. Wyprawił on także Ivora, który nieco wcześniej pozyskał zdolności ninja trenując u znamienitego mistrza, z misją zlikwidowania wszystkich swoich klonów jednak Ivor dzięki nowo pozyskanym umiejętnościom zdołał wyczuć, że coś jest nie tak stąd i jego wątpliwości w zakresie unicestwienia Jessego.

Ivor obiecał powrócić do Admina z nieprawdziwym przekazem jakoby udało mu się zgładzić Jessego co pozwoliłoby reszcie zyskać pewien element zaskoczenia i dezorientacji przeciwnika.

 


YOUTUBE:

 


PEŁNA SERIA (wszystkie odcinki – playlista):