Legendy Wampirów: PRAWDZIWA HISTORIA KISILOVY (główny wątek)

Opowieść o pierwszym udokumentowanym przypadku wampiryzmu w miejscowości zwanej “Kisilova”.

Logo-średni

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/vampire_legends_kisilova

► STEAM: http://store.steampowered.com/app/414660/


Legendy Wampirów: Prawdziwa Historia Kisilovy jest grą typu “hidden-objects” (czyli “ukryte obiekty”) autorstwa studia “Organic 2 Digital Studio” i została wydana za pośrednictwem Artifex Mundi na Steam w grudniu 2015 roku. Opowiada ona historię pierwszego udokumentowanego przypadku wampiryzmu w XVIII-wiecznej serbskiej miejscowości o nazwie Kisilova będącej we władaniu Habsburgów. W związku z powyższym książę Wintembergii na miejsce wysyła dwuosobową grupę śledczych którzy mają za zadanie rozwikłać tą zagadkę – my zaś wcielamy się w jednego z nich.

Grafika to rysowane obrazy, miła dla oka i tworząca wciągającą atmosferę rozgrywki. Zagadki nie są trudne tak więc wystarczy nieco pomyśleć (choć jest kilka mogących sprawić problemy). Gra umożlwia także przeskoczenie danej zagadki jeśli sobie z nimi nie radzimy.

Dostępne są różne poziomy trudności – na najłatwiejszym co chwilę możemy korzystać z podpowiedzi, która wskaże nam dokąd powinniśmy się udać by kontynuować opowieść czy też wskaże miejsce ukrycia danego przedmiotu, którego aktualnie poszukujemy. Miła rozgrywka, polecam.

 


 

 

W kolejnym artykule zawrę wątek poboczny.

Legendy Wampirów – PRAWDZIWA HISTORIA KISILOVY (wątek poboczny)