REPRISAL UNIVERSE – gra która wróci ci wspomnienia o serii Populous

Reprisal Universe to gra studia Electrolyte wydana na Steam we wrześniu 2014 roku. Niezwykle prosta w swoim założeniu, ze szczątkową grafiką – wręcz idealny następca serii Populous królującej kilkanaście lat temu na 16-bitowych komputerach.

Reprisal Universe - Poradnik

Reprisal Universe – Poradnik

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/reprisal_universe
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/319560/Reprisal_Universe/


Reprisal Universe to gra studia Electrolyte wydana na Steam we wrześniu 2014 roku. Niezwykle prosta w swoim założeniu, ze szczątkową grafiką – wręcz idealny następca serii Populous królującej kilkanaście lat temu na 16-bitowych komputerach. Także i tu jesteśmy władającym boską mocą istotą która ma za zadanie opiekować się swoim plemieniem i doprowadzić do jego supremacji względem innych, obecnych na planszy.
Do naszej dyspozycji oddano moce natury takie jak ziemia, woda oraz ogień. Za ich pomocą możemy przyzywać różnorodne żywioły czy też modyfikować ukształtowanie terenu. Każde rzucone zaklęcie zużywa manę którą wytwarzają nasi poddani – ich więcej ich posiadamy tym większy jej przyrost. Gra, choć mała i niepozorna daje nieco rozrywki i zmusza do główkowania. Wydawałoby się, że jest bardzo prosta… ale to tylko pozory…

 

Z czasem staje się jednak nużąca – tytułem jednak tego, iż do pokonania jest cała masa planet gdzie każda składa się z kilku rozgrywek. Tym samym jest tu multum walk do stoczenia i każda zajmie ci minimum 5-6 minut. Z czasem zaczniesz zdobywać doświadczenie i nabierzesz wprawy. Sama gra nie jest zła – ale szybko potrafi się znudzić.

 

 


Poradnik:

 

Regularna rozgrywka (playlista):