SLIME RANCHER == Uprawa roślin i hodowla słodkich zwierzaków

Gra w której możesz uprawiać rośliny i hodować nietypowe zwierzaki? Teraz to możliwe!

slime rancher logo

Slime Rancher logo

► KUP TANIEJ: https://www.g2a.com/r/slime_rancher_global
► STEAM: http://store.steampowered.com/app/433340/


=== WSTĘP ===

Slime Rancher to dzieło studia Monomi Park i zostało wydane 14 stycznia 2016 roku. W chwili obecnej gra znajduje się nadal w fazie wczesnego dostępu lecz jest praktycznie w pełni grywalna.
Wcielamy się w niej w rolę młodego farmera Beatrix LeBau który wiedzie żywot setki lat świetlnych od Ziemi gdzie próbuje swoich sił w zarabianiu poprzez uprawę roślin czy też hodowlę zwierząt.

 


=== OPRAWA GRAFICZNA I DŹWIĘKOWA ===

Gra to trójwymiarowe środowisko i kierujemy tu swoją postacią w widoku pierwszoosobowym. Grafika jest wzorowana nieco na kreskówkach choć nie jest nazbyt przekolorowana. Nadal zachowano czytelność otoczenia choć wokół uderza w nas feeria kolorów. Dźwiękowo także jest dopracowana – ciągle słyszymy dziwne piski otaczających nas stworków oraz otoczenia w postaci pracujących maszyn.

 


 

=== ROZGRYWKA ===

Za zadanie mamy tu zdobyć jak najwięcej gotówki a pozyskać ją możemy uprawiając rośliny czy też hodując nietypowe “szlamowe” zwierzaki które przypominają nieco żelki czy też sprężystą galaretę. Naszym zadaniem jest dbać o naszych podopiecznych – karmić ich odpowiednio (niektórzy są wegeterianami, niektóre stworki żywią się dla przykładu tylko warzywami, inne preferują mięso). W zamian będą one produkować surowce które możemy następnie z zyskiem sprzedać by zarobić nieco grosza. Zarobione środki możemy przeznaczyć z kolei na ulepszenia oraz zakup dodatkowego asortymentu.

 

W grze brak jest przemocy więc nadaje się dla najmłodszych – za czym szczególnie przemawia przede wszystkim cukierkowa grafika – pełna różnorodnych kolorów oraz śmiesznych stworków – w sam raz dla naszych milusińskich.

 

W trakcie rozgrywki możemy przemierzać rozliczne lokacje, dbać o nasze stworki. Trzeba je karmić oraz o nie dbać. Możemy także zakupić szereg ulepszeń, które zwiększą ilość  produkowanych przez nie kryształów i tym samym powiększą uzyskiwany zysk. Gra osiada wiele tajemnic do odkrycia oraz miejsc do zbadania. Wiele dostępnych technologii, stworów oraz upraw. Dobra zabawa przez wiele godzin bez elementów przemocy.

 


 

 

GALERIA:


 

GAMEPLAY: