ROBLOX – JAILBREAK = Ucieczka z więzienia (ZBIJACZ)

Roblox jest platormą MMORPG z grami tworzonymi w większości przez graczy. Kierujemy tu postaciami zbliżonymi wyglądem do tych zbudowanych z klocków Lego. Tym razem zajmiemy się ucieczką z więzienia!

Roblox

Roblox

 

► https://www.roblox.com/


 

Roblox jest platformą multiplayer w której może uczestniczyć do kilkudziesięciu graczy. Możn a w nim samemu stworzyć swoją własną grę używając edytora dołączonego do instalatora gry.

W samym Roblox znajdują się różnorodne gry takie jak Tycoon-y, PvP oraz innego ich typy.

 

Jailbreak to jedna z dostępnych gier na platformie Robloxa. Możemy tu być policjantem lub złodziejem.

W przypadku złodzieja trzeba uciec z więzienia oraz wykonywać różne zadania w leżącym nieopodal mieście takie jak okradanie banków, zdobywanie nowych typów broni. Możemy także ukraść policjantom specjalną kartę dostępu, która umożliwi nam wejście do zabezpieczonych wcześniej rejonów. Złodziej by przyśpieszyć szybkość poruszania się może wykorzystać napotkane samochody oraz radiowozy. Możliwe jest także użycie helikoptera lecz musimy go najpierw porwać (highjacking). Złodziej ma także dostęp do ukrytej bazy kryminalistów gdzie znajdują się bronie takie jak shotgun oraz pistolet. W niej znajdują się także auta różnego rodzaju, które możemy wykorzystać.

W przypadku policjanta mamy od razu dostępne uzbrojenie w postaci kajdanek, paralizatora, shotguna czy też pistoletu. Policjant od razu może korzystać z dostępnego helikoptera czy też radiowozu.  Aby policjant mógł pojmać złodzieja, musi go najpierw zakuć w kajdanki a wcześniej użyć paralizatora który na chwilę unieruchomi złodzieja.

 

 

GALERIA: